Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | RSSПриветствую Вас Гость
                         Суббота, 20.04.2024, 07:07
Главная Регистрация Вход

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»

Сайт продается!!!
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Natusechka, КостюмЕвы  
Женский форум "Крошки.ua" » Досуг и развлечения » Болталка-обовсемка » Книги на подарунок
Книги на подарунок
liuma1206 Дата: Четверг, 01.07.2021, 09:51 | Сообщение # 1
Частичка форума
Группа: Проверенные
Сообщений: 187
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Склалась така ситуація, коли реально потрібно обрати і подарувати книги! Розумію, що мало хто таке дарує, та в мене ситуація, кроли людина реально обожнює саме книжки. Які краще і де купувати жіночці, якій за 50 років?
 
lermontovlermik Дата: Четверг, 01.07.2021, 12:35 | Сообщение # 2
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Цікава ситуація, хоча мені здається, що любов до книг в декого знову з'явилась, ось в мене, наприклад! А купую я книги зазвичай просто на барахолці, там і нові бувають, хоча на подарунок і не знаю чи підійде
 
valetka583 Дата: Четверг, 01.07.2021, 12:37 | Сообщение # 3
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Я однозначно рекомендую в першу чергу переглянути ваші місцеві крамниці, варіанти мають вас точно влаштувати.
Все ж буде дешевше чим переплачувати за доставку товару. Але це якщо у вас є вибір звичайно
 
linalineva7 Дата: Четверг, 01.07.2021, 12:41 | Сообщение # 4
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Не потрібно вигадувати багато варіантів, зараз найбільше користується популярністю саме варіант купівлі книжок онлайн. Тим паче, що на сайті інтернет-магазину Yakaboo є прекрасні подарункові набори книг Тому обирати буде досить просто і швидко. Гооловне не обрати те, що вже має ваша колега, а щоб так не трапилось мені здається правильно буде рекомендувати саме новинки дивитися.
 
dgordg1938 Дата: Вторник, 06.07.2021, 09:09 | Сообщение # 5
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
в таком возрасте женщина хочет не читать а быть молодой , у меня вот теще 54 , я у нее спросил напрямую что видеть хочет в подарке ,она ответила что хочет быть красивой ,и я ей вот на день рождение дарил красивую  женскую сумочку которую покупал тут https://sumka.biz.ua/
 
0663444165a Дата: Вторник, 20.07.2021, 21:00 | Сообщение # 6
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Какие глупости. Во-первых, человек всегда остается молод душой и возрастные имеет никакого значения. А во-вторых, у каждого из нас разные предпочтения. И в том, что человек любит читать книги я не вижу ничего странного и плохого. Наоборот, это прекрасно и, между прочим, сейчас очень многие читают и ценят бумажную литературу. Даже есть дети, которые очень любят читать. Несмотря на то, что сейчас время гаджетов и интернета. Я своему сыну подарила комиксы на английском https://www.britishbook.ua/catalog/komiksy/, которые мы с ним вместе выбирали на сайте British Book. И без этого он очень много читает. Так что дарите людям то, что им действительно нравится не подгоняя под шаблоны.
 
kentoauris Дата: Среда, 28.07.2021, 09:32 | Сообщение # 7
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Мне кажется что классика в красивом переплете идеальный вариант
 
vassa Дата: Четверг, 29.07.2021, 17:29 | Сообщение # 8
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
А що саме вона любить читати?
 
olforenko Дата: Четверг, 04.11.2021, 13:21 | Сообщение # 9
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Книги- это конечно круто)
Недавно жене подарил эмалированную кружку с надписью https://mirpodarka.com.ua/emaliro....-belaya
Ей очень понравилось, качественная, теперь хотим ещё заказать что бы был набор.
Прикольно будет, когда приходят гости, а набор такой прикольный, и уютный)))
Так что если хотите подарить что-то необычное, то советую)))
 
irenashevela Дата: Суббота, 08.01.2022, 15:33 | Сообщение # 10
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Хороший выбор детских игрушек есть на сайте интернет магазина Jooki, мы здесь даже покупали пазли для взрослых https://jooki.com.ua/pazli/ . Между прочим пазлы очень интересная и захватывающая игра, которая требует большого внимания. Мне нравится, то что все игрушки в этом магазине изготовленные из натурального дерева и абсолютно безопасные для здоровья наших малышей.
 
alajy3 Дата: Пятница, 28.01.2022, 22:28 | Сообщение # 11
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
У меня ребенок сам рисует книги, получается очень даже ничего. Приобрели ему все необходимое, краски, брали здесь https://artcompas.ru/  Ему очень нравится, уже даже несколько продал.
 
k_kharitonova20 Дата: Среда, 09.02.2022, 15:56 | Сообщение # 12
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Надо возвращать моду на старые добрые книги

Добавлено (31.05.2022, 17:47)
---------------------------------------------
Книги це чудово, стараюсь читати вечора, а ще моніторю інтернет-ресурси. Ви щось чули про меценатство в Україні? Знайшла чудовий сайт одного відомого в Україні благодійного фонду zagoriy foundation захоплююся, коли читаю їх спецпроєкти. Найактуальніші події, круті підбірки і ще багато чого цікавого.

 
livshithjan Дата: Суббота, 28.10.2023, 12:47 | Сообщение # 13
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Потрібно знати, які жанри подобаються тій людині, якій ви збираєтеся робити подарунок.Але взагалі, даруючи книгу ти ніби нав'язуєш її читання. Тому я волію дарувати підліткові книги - ось такі https://knigoland.com.ua/pidlitkova-literatura тому що у них зазвичай більше шрифт і менше обсяг сторінок.Як варіант, розгляньте такий подарунок.
Причому у підліткових книг теж бувають різні жанри.
 
dudethedudesodude Дата: Пятница, 12.01.2024, 00:01 | Сообщение # 14
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Ну а я в свою чергу можу порекомендувати цей магазин. Якщо ви шукаєте де малюнки по номерам купити - переходьте за посиланням - https://avstore.com.ua/ В них чудові ціни і якісна продукція, певен, що ви щось знайдете і для себе!
 
alanasoboleva086 Дата: Четверг, 21.03.2024, 12:42 | Сообщение # 15
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Також шукаю книжки для дітей та іграшки цікаві.
 
alfamir700 Дата: Четверг, 21.03.2024, 12:44 | Сообщение # 16
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Цитата alanasoboleva086 ()
Також шукаю книжки для дітей та іграшки цікаві.
Я думаю, що зараз з тим проблеми нема. Вибір в магазинах великий.
 
alanasoboleva086 Дата: Четверг, 21.03.2024, 12:45 | Сообщение # 17
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Цитата alfamir700 ()
Я думаю, що зараз з тим проблеми нема. Вибір в магазинах великий.
Так, але ж хочеться дітям завжди купувати найкраще.
 
milanafastodf Дата: Четверг, 21.03.2024, 21:17 | Сообщение # 18
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Якщо мова про подарунки для дітей, то краще купувати іграшки. Дивіться тут https://igrushki7km.com.ua/ є гарний вибір іграшок та товарів для творчості, відпочинку дітям різного віку та статі. Багато товарів брендових, гарні знижки, доступні ціни та швидке доставлення по Україні. Такого вибору я більше ніде не зустрічала.
 
anzelikafesecko Дата: Пятница, 29.03.2024, 18:14 | Сообщение # 19
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
А художні книги українських письменників де можна замовити?
 
Kristin7687 Дата: Суббота, 30.03.2024, 01:10 | Сообщение # 20
Заглянувший на огонёк
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды:
загрузка наград ...
Статус: Вышел
Вам має допомогти сайт сучасна украінська література Як пристрасний читач і ентузіаст сучасної української літератури, я випадково натрапив на Sens.in.ua і був захоплений скарбницею літературних перлин, які він пропонує. Переглядаючи їхню колекцію, було відчуття, ніби вирушаєте в подорож багатим гобеленом української культури та спадщини. Платформа може похвалитися вражаючим набором сучасних українських літературних творів, кожна з яких пропонує унікальний погляд на життя, суспільство та людський досвід. Від гострої поезії до захоплюючих романів, будь-який літературний смак знайде щось.
 
Женский форум "Крошки.ua" » Досуг и развлечения » Болталка-обовсемка » Книги на подарунок
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Кто нас сегодня посетил:




Copyright MyCorp © 2024
При использовании материала с данного сайта, активная ссылка на источник обязательна www.kroshki.ucoz.ua
Сайт управляется системой uCoz
Семья Украина
Create a free website Rambler's Top100 Раскрутка сайта, Оптимизация сайта, Продвижение сайта, Реклама

магазин handmade Рейтинг сайтов Женщинам
WOlist.ru - каталог сайтов Рунета ewoman